Bnb iespējas, Rezervēt Pancake House BnB

Latviešu pieredze izīrējot mājokli airbnb | Swedbank blogs

Rezervācijas atcelšana Kādas ir manas atcelšanas iespējas, ja ceļojumu plāni mainās Covid dēļ?

bnb iespējas

Lai uzzinātu, kādas ir jūsu pašreizējās atcelšanas un atmaksas iespējas, dodieties uz rezervācijas atcelšanas sadaļu un izvēlieties iespēju Mani ceļošanas plāni ir mainījušies Covid pandēmijas dēļ.

Jums vienmēr būs šādas iespējas: Atmaksa saskaņā ar saimnieka vai piedzīvojuma rīkotāja noteikto atcelšanas politiku.

artmell.com : Viesnīcas - Pokhara . Rezervējiet sev viesnīcu jau tagad!

Atmaksa pilnā apmērā, iesniedzot izskatīšanai oficiālus dokumentus. Atkarībā no rezervācijas un reģistrēšanās datumiem, jums var tikt parādīta viena vai vairākas no šīm iespējām: Attaisnojošu apstākļu ceļojumu bonuspunkti.

bnb iespējas

Iespēja lūgt saimniekam atmaksu pilnā apmērā. Mūsu kopienas atbalsta komanda varēs piedāvāt jums tikai tās pašas iespējas, kas jums pieejamas tiešsaistē.

bnb iespējas

Ja esat saslimis ar Covid, uz jūsu situāciju vienmēr attiecas mūsu standarta attaisnojošo apstākļu politika, un atcelšanas laikā varat izvēlēties iespēju "Man ir attaisnojoši apstākļi". Lielākas atmaksas pieprasīšana saimniekam Ja rezervācija neatbilst pilnas atmaksas prasībām, vienmēr varat nosūtīt saimniekam ziņojumu, lai uzzinātu, vai saimnieks ir ar mieru jums piešķirt papildu bnb iespējas ar risinājumu centra starpniecību.

Vai saņēmāt vajadzīgo palīdzību?

bnb iespējas

Vairāk saistītu