Dārgmetāla variants

dārgmetāla variants

dārgmetāla variants labāko iespēju atsauksmes

Abonēt Dalies ar šo rakstu Vakcīnas optimismam pasaulē sitot augstu vilni, mazinājusies finanšu tirgus dalībnieku apetīte pēc drošā patvēruma aktīviem. Viens no šādiem aktīviem ir zelts, kura cena pēdējā laikā pakāpeniski turpina atkāpties no sava augusta rekorda. Jāatgādina, ka vasaras beigās zelta tirgū bija vērojama pilnvērtīga uguņošana, kur šī metāla vērtība pirmo reizi vēsturē pārlēca pāri apaļajai 2 tūkst.

dārgmetāla variants lūgšana, kā nopelnīt naudu

ASV dolāru atzīmei par Trojas unci un sāka tuvoties pat 2,1 tūkst. ASV dolāriem par unci. Manāms, ka skaļāki kļuvuši viedokļi, kas uzver to, ka vakcīnai pret Covid vīrusu komplektā nāks krietni lielāka interese par dažādiem citiem aktīviem, kas savukārt grūtāku laikus sola tam pašam zeltam un arī ASV dolāram. Pamatdoma ir aptuveni šāda — līdz ar sabiedrību vakcinēšanu un tam sekojošu vīrusa sarežģījumu mazināšanos dārgmetāla variants ekonomika atkal varēs uzelpot.

dārgmetāla variants iestatīt tirdzniecības botu

Šāda situācija attiecīgi nozīmēs, ka lielāka daļa cilvēku būs gatavi pabāzt ārā savu degunu no drošā patvēruma — ieguldījumiem zeltā un etalona obligācijās pašas drošākās obligācijas, kas pamatā ir ASV un Vācijas parāds.

Proti, tad nauda no šiem aktīviem, meklējot lielāku ienesīgumu, noplūdīs, kas var rezultēties ar ne pārāk saulainu to cenas dinamiku.

dārgmetāla variants finansiālās neatkarības koeficientu aprēķina kā koeficientu

Vairāk saistītu