Jauki tirgoties

Siltā atvasara sestdien bija kā dāvana, kas Kuldīgā pilnā krāšņumā jauki tirgoties izbaudīt Hercoga Jēkaba gadatirgu.

Tuvojas skaistais Ziemassvētku laiks. Šis svētku gaidīšanas laiks ir pasākumiem bagāts. Sestdienas, 8.

Piedāvājums iet plašumā Ceturto gadu ēdamus, dzeramus, pašu audzētus un ražotus labumus draudzīgā, radošā konkurencē piedāvāja 13 Kuldīgas novada pagasti un pilsēta. Ko tik mūsu ļaudis neprot pagatavot!

nopelnot bitcoīnus bez ieguldījumiem ar naudas izņemšanu binārās opcijas ar minimālo depozītu dolāros

Par bagātīgo piedāvājumu sajūsminājās daudzi. Kā apliecināja vairāku pagastu vadītāji, zemniekus, amatniekus vai prasmīgas mājsaimnieces neesot grūti pierunāt tirgoties.

Piemēram, Rumbas pagastu pārstāvēja ap 14 mājražotāju vai saimniecību, Vārmi — ap desmit. Savukārt ražotāji un tirgotāji no citurienes bija izvietoti Kalna ielā un skvērā aiz Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas.

kas ir localbitcoins interneta ieņēmumi no tulkošanas

Arī viņiem nosacījums — pārdot nevis parastās tirgus preces, bet gan pašu radītas. Kā informē pasākuma vadītājs Andris Grīnvalds no Kuldīgas kultūras centra, šo tirgotāju bijis ap simtu, un tas esot jauki tirgoties nekā citkārt pavasara pasākumā Lido zivis.

nopelnīt naudu internetā bez ieguldījumiem un pirkumiem kā nopelnīt naudu ieguldījumiem internetā

Interesants burziņš, pašmāju preces Rātslaukuma remonta dēļ šoreiz pagastu parāde notika Pilsētas dārzā, un vairāki apmeklētāji sacīja, ka te ir pat patīkamāk. Vietējie un ciemiņi arī nāca jauni un veci, kājām un braukšus, ratiņos vai ar divriteni, ar bērniem un suņiem — satikties, iepirkties, atpūsties un ieraudzīt ko jaunu.

strādāt bez ieguldījumiem internetā mājās vienkāršas iespējas ir

Par labu noskaņojumu gādāja kapelas Saimniekdēli vadītājs Ainars VildeSpēlmaņi no Nīgrandes puses Artis Šulbergs un Snēpeles Jakobīnes, kā arī citi mūziķi un bērnu deju kolektīvs Stariņš. Kurā pagastā prece ražota, nav svarīgi, bet, ka tā ir vietējā ražojuma, — tas gan.

augsts ienākums internetā q optona binārā opcija

Mamma Sandra parasti pie zināma pārdevēja pērkot sieru, taču vairāk atnākuši patīkamā burziņa dēļ. Arī turlavniece Sandra Rubīna ir gandarīta, ka te var baudīt jauku atmosfēru un nav preču no Polijas vai Ķīnas.

Bet kas tad ražo tās legālās narkotikas? Iespējams, ka esmu palaidis kaut ko garām, bet neesmu nekur redzējis, ka tiek runāts par tiem, kas viņas ražo. Sanāk, ka cīņa notiek ar tirdzniecību nevis ražošanu. Spaisu kaut kur ražo

Pat 25 gadus vecais māsasdēls no Rīgas atbraucis, jo Hercoga Jēkaba tirgus esot kārtīgs tirgus ar īstu mantu. Attēlā: Hercoga Jēkaba tirgus īpašā vērtība ir daudzveidīgs pašmāju labumu klāsts un atraktīvi tirgotāji.

Rumbas pagastu pārstāv arī Kārlis Blūms ar smiltsērkšķiem un Dzintra Ķīvīte ar dārzeņiem.

iespējas ar prēmijām nopelnīt naudu viegli un tiešsaistē

Attēlu galerija.

Vairāk saistītu