Magnētu iespējas, Apdrukātu magnētu izgatavošana, magnēti ar apdruku

Labākā magnētiskā terapija labsajūtai | Trionz terapijas aproces

Magnētiskā lauka dziednieciskās īpašības ir novērtētas jau sirmā senatnē, un arī patlaban Latvijā magnētterapija ir oficiāli reģistrēta medicīniska tehnoloģija.

magnētu iespējas

Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas centra vadītāja Inese Kokare. Magnētterapija palīdz mazināt tūsku un atslābināt muskuļus. Sāpes magnētu iespējas rodas nevis iekaisuma dēļ, bet tāpēc, ka kādai mugurkaula daļai sašaurinātu asinsvadu dēļ nepieplūst asinis, kā tas nereti ir gados vecākiem cilvēkiem.

Magnētiskā lauka ietekmē paplašinās asinsvadi, uzlabojas asinsrite, un tādējādi mazinās sāpes, kuras izraisa slikta apasiņošana un skābekļa trūkums.

magnētu iespējas

Efektivitāte gaidāma tikai pēc noteikta seansu skaita. Taču jārēķinās: ja pēc tam gadīsies nopietna stresa situācija vai trauma, guvums var mazināties. Var ārstēties mājās Ja nav iespējas apmeklēt fizikālās terapijas procedūras, mājās sāpošajām vietām vai tirpstošajām plaukstām var piesaitēt magnētiskās saites vai plāksnītes.

magnētu iespējas

Ja savilkta spranda muskulatūra, tās magnētu iespējas abās pusēs kaklam. Pirmajā reizē magnētiskās plāksnītes labāk pielikt tikai uz pāris stundām un pavērot reakciju. Ja viss kārtībā, tad var turēt ilgāku laiku, piemēram, kaut visu nakti.

magnētu iespējas

Ineses Kokares pieredze liecina, ka daži cilvēki pret magnētisko lauku ir izteikti jutīgi, piemēram, izdzerot ūdeni, kurā paturēta magnētiskā nūjiņa, var krietni pazemināties asinsspiediens. Ne jau magnētiskais lauks pats par sevi pazemina spiedienu, bet gan ierosina smadzeņu atbildes reakcijas, kuru rezultātā atslābst asinsvadu sieniņas un mazinās muskuļu spazmas.

Mēs arī informēsim jūs par visiem mūsu jaunākajiem piedāvājumiem un akcijām, kā arī jaunumiem par jaunākajiem produktiem un dizainu. Reģistrējoties jūs piekrītat saņemt e-pastus no Eurozone Brands Ltd.

Tiesa, tāpēc gan to nevar uzskatīt par metodi asinsspiediena ārstēšanai. Pie speciālista — jaudīgāk Protams, pēc medicīnas iestādē veiktām procedūrām veselībai būs daudzkārt lielāks labums, nekā ārstējoties mājās. Izmantojot magnētterapijas ierīci, ārsts izvēlas noteiktai slimībai pielāgotu atbilstīgu programmu ar dažādas intensitātes impulsiem.

Parasti seanss ilgst 30 minūtes. Sāpošo vietu, piemēram, roku vai kāju, var ievietot īpašos cilindros, lai magnētiskais lauks iedarbotos no visām pusēm. Saistītie raksti.

magnētu iespējas

Vairāk saistītu