Mi žetons, Xiaomi Konfidencialitātes politika

Žetons: Kiswahili (ufafanuzi, visawe, kinyume maana, mifano)

Par šo Konfidencialitātes politiku

Xiaomi Konfidencialitātes politika Mūsu Konfidencialitātes politika tika atjaunota Lūdzu, veltiet laiku, lai iepazītos ar mūsu privātuma praksi, un dariet mums zināmu, ja jums ir kādi jautājumi. Par mums Xiaomi Singapore Pte. Xiaomi Technology Netherlands B. Šī Konfidencialitātes politika ir izstrādāta, ņemot vērā ievākšanas un izmantošanas praksi, vienlaikus nodrošinot jūsu kontroli pār savu personisko informāciju, kas tiek sniegta Xiaomi. Par šo Konfidencialitātes politiku Izņemot konkrētus Xiaomi produktus vai pakalpojumus, kas nodrošina neatkarīgu Konfidencialitātes politiku, šī Konfidencialitātes politika attiecas uz visām Xiaomi ierīcēm, tīmekļa vietnēm vai lietojumprogrammām, kas atsaucas uz šo Konfidencialitātes politiku.

Ja Mi žetons produkts nodrošina atsevišķu konfidencialitātes politiku, atsevišķa konfidencialitātes politika saņems prioritātes pielietojumu, bet nesegtā daļa ir pakļauta šīs Konfidencialitātes politikas noteikumiem.

  • Investīciju platformas internetā

Turklāt, kā konkrēti produkti un pakalpojumi vāc un apstrādā jūsu personisko informāciju, var mainīties arī atkarībā no modeļa, pakalpojuma versijas vai reģiona. Lai iegūtu sīkāku informāciju, iesakām skatīt atsevišķu konfidencialitātes politiku. Mēs izmantosim jūsu personisko informāciju strikti saskaņā ar Konfidencialitātes politiku.

Lai pievienotu ierīci kādai no iepriekš uzskaitītajām atvērtajām sistēmām, ir nepieciešams marķieris un IP adrese. Labs padoms - piešķiriet fiksētu IP adresi visām ierīcēm, kuras darbojas šādā veidā. Pateicoties šai saziņai, neapstāsies pēc, piemēram, maršrutētāja restartēšanas. WiFi Sāksim ar tām ierīcēm, kuras darbojas pēc WiFi.

Kā varam jums palīdzēt Galu galā tas, ko mēs vēlamies, nāk par labu visiem mūsu lietotājiem. Ja jums rodas šaubas par mūsu datu apstrādes praksi, kas apkopota šajā Konfidencialitātes politikā, lūdzu, sazinieties ar privacy xiaomi. Mēs labprāt jums palīdzēsim.

Mēs apkoposim tikai informāciju, kas nepieciešama tās specifiskajiem, konkrētiem, skaidriem un likumīgajiem mērķiem, un turpmāk tā netiks apstrādāta tādā veidā, kas neatbilst šiem mērķiem.

  • Kā viņi pelna naudu okeānijā
  • Xiaomi žetons, kā to uzzīmēt? Ceļvedis WiFi un Bluetooth ierīcēm
  • Pokera komplekts ar žetoniem grami ar nominālu | Poker Texas Hold’em Game Set

Jums ir tiesības izvēlēties, vai sniegt pieprasīto informāciju, bet vairumā gadījumu, ja nesniedzat mi žetons personisko informāciju, mēs, iespējams, nespēsim jūs nodrošināt ar mūsu produktiem vai pakalpojumiem, vai atbildēt uz jūsu jautājumiem. Atkarībā no izvēlētā pakalpojuma mēs varam apkopot šādus informācijas veidus: 1.

Piemēram, jums jānorāda savs vārds, mobilā tālruņa numurs, e-pasta adrese, piegādes adrese, informācija par pasūtījumu, piemēram, norēķinu informācija, bankas konta numurs, konta īpašnieka vārds, kredītkartes numurs un cita informācija, lai izmantotu mazumtirdzniecības pakalpojumus. Ja plānojat izmantot MIUI forumu vai citu Xiaomi platformu, jums jānorāda pašreizējais darbs, informācija par izglītību un visa cita informācija, kas saistīta ar jūsu sociālajām aktivitātēm.

Piemēram, reģions, valsts kods, pilsētas kods, mobilā tīkla kods, mobilā valsts kods, šūnu identitāte, garuma un platuma informācija, laika joslu iestatījumi, valodas iestatījumi. Jebkurā laikā varat izslēgt katras programmas atrašanās vietas informāciju tālruņa iestatījumos Iestatījumi - Atļaujas. Piemēram, sīkfaili un citas anonīmu identifikatoru tehnoloģijas, IP adreses, mi žetons pieprasījuma informācija, pagaidu ziņojumu vēsture, standarta sistēmas žurnāli, avārijas informācija, žurnāla informācija, kas ģenerēta, izmantojot pakalpojumus piemēram, reģistrācijas laiks, piekļuves laiks, darbības laiks utt.

Neidentificējama informācija Mēs varam arī ievākt cita veida informāciju, kas nav tieši vai netieši saistīta ar indivīdu un kuru nevar definēt kā personisko informāciju saskaņā ar piemērojamajiem vietējiem likumiem.

Pokera komplekts ar 300 žetoniem 11.5 grami ar nominālu | Poker Texas Hold’em Game Set

Šāda informācija var ietvert statistikas datus, kas iegūti, lietojot konkrētu pakalpojumu piemēram, neatpazīstama ar ierīci saistīta informācija, ikdienas lietošanas notikumi, lapu piekļuves notikumi, lapu piekļuves laika notikumu smilšu sesijas notikumi ; tīkla uzraudzības dati piemēram, pieprasījuma laiks, pieprasījuma vai kļūdu pieprasījums utt.

Šādas ievākšanas mērķis ir uzlabot mūsu piegādātos pakalpojumus. Mēs apkopojam informāciju, piemēram, unikālus ierīces identifikatorus, ierīču modeļus, sistēmas versijas numurus un informāciju par jūsu darbībām mūsu tīmekļa vietnēs vai mobilajās lietotnēs. Mēs apkopojam šādu informāciju, lai sniegtu jums vairāk noderīgas informācijas, uzzinātu, kuras no mūsu tīmekļa vietnēm, produktiem un pakalpojumiem jūs visvairāk interesē.

mi žetons nepieciešami bināro opciju signāli

Šādi apkopoti dati nav personiskā informācija, jo tos nevar izmantot, lai jūs identificētu. Tomēr, ja mēs apvienojam ne-personisko informāciju ar personisko informāciju, šāda informācija tiek uzskatīta par personisko informāciju. Mēs izmantojam jūsu informāciju krāpniecības apkarošanas nolūkos tikai tad, ja tiek pildīti divi nosacījumi: tas ir nepieciešams, un novērtēšanai izmantotie dati atbilst Xiaomi likumīgajām interesēm, lai aizsargātu lietotājus un pakalpojumus.

Ja vairs nevēlaties saņemt zināma veida reklāmas materiālus, jūs varat atteikties no ziņojumā norādītās metodes piemēram, atsaukšanas saite ziņojuma apakšāja vien piemērojamie tiesību akti nenosaka citādi. Mēs varam ieteikt personalizētus produktus, pakalpojumus un aktivitātes, tostarp reklāmu, pamatojoties uz informāciju, ko jūs ģenerējat, izmantojot mūsu produktus un pakalpojumus, piemēram, pirkumu vēsturi, tīmekļa pārlūkošanas vēsturi un ģeogrāfisko atrašanās vietu.

Jums ir tiesības atteikties no personalizētu reklāmu saņemšanas un iebilst pret profilēšanu, tostarp to, kas veikta tiešā mārketinga nolūkā. Lai to izdarītu, jebkurā laikā varat ieslēgt vai izslēgt tālruņa iestatījumus Iestatījumi - Mi žetons iestatījumi - Konfidencialitāte - Reklāmas mi žetons vai sazināties ar mums vietnē privacy xiaomi.

Piemēram, mašīnu apguves vai modelēšanas algoritmu apmācība tiek veikta pēc identifikācijas apstrādes.

Citas preces no šīs kategorijas

Personiskā informācija, kas savākta, izveidojot Mi Kontu mūsu tīmekļa vietnēs vai, izmantojot mūsu mobilās ierīces, tiek izmantota, lai izveidotu personas Mi Konta un profila lapu. Informācija, kas saistīta ar e-komercijas pasūtījumiem, tiek izmantota, lai apstrādātu pirkuma pasūtījumu un ar to saistītos pēcpārdošanas pakalpojumus, tostarp klientu atbalstu un atkārtotu piegādi.

Turklāt pasūtījuma numurs tiks izmantots, lai pasūtījumu savstarpēji pārbaudītu ar piegādes partneri, kā arī, lai reģistrētu sūtījuma piegādi.

Piegādes nolūkos tiks izmantota saņēmēja informācija, tostarp vārds, adrese, tālruņa numurs un pasta indekss. Jūsu e-pasta adrese tiek izmantota, lai nosūtītu informāciju par sūtījumu izsekošanu. Iegādātu priekšmetu saraksts tiek izmantots rēķina izdrukāšanai un ļauj klientam pārliecināties, kādi izstrādājumi ir sūtījumā. Personisko informāciju, kas saistīta ar MIUI forumu vai citām Xiaomi interneta platformām, var izmantot profila lapu attēlošanai, mijiedarbībai ar citiem lietotājiem un dalībai forumā.

Ar atrašanās vietu saistīto informāciju izmanto, lai piekļūtu SIM kartes aktivizēšanas kļūmei piemēram, īsziņu pakalpojuma SMS vārtejām un tīkla kļūmēmlai identificētu pakalpojuma tīkla operatoru un informētu tīkla operatoru par šo kļūmi. MIUI pakalpojumu apkopotā informācija tiek izmantota, lai veiktu šī pakalpojuma funkcijas, vienlaikus nodrošinot pakalpojumu optimizāciju, piem.

Piemēram, Motīvu veikala mi žetons personiskā informācija var sniegt personalizētus tematisko ieteikumu pakalpojumus, pamatojoties uz lejupielādes un pārlūkošanas vēsturi.

mi žetons sākt tirdzniecības iespējas

Ja tālrunis ir pazaudēts vai nozagts, Xiaomi meklēšanas ierīces funkcija var palīdzēt jums atrast un aizsargāt tālruni. Varat atrast tālruni kartē, izmantojot tālruņa atrašanās vietas informāciju, dzēst tālruņa informāciju vai bloķēt tālruni. Kad jūs aktīvi meklējat tālruni, atrašanās vietas informācija tiek uzņemta no jūsu mobilās ierīces; dažos gadījumos šī informācija tiek mi žetons no mobilo telefonu torņiem vai Wi-Fi pieejas punktiem.

Šo funkciju jebkurā laikā var ieslēgt vai izslēgt tālruņa iestatījumos Iestatījumi - Mi Konts - Xiaomi Mākonis — Atrast ierīci. Fotografējot varat ierakstīt atrašanās vietas informāciju. Mi žetons informācija tiks parādīta fotoattēlu mapē, un atrašanās vietas dati tiks saglabāti fotoattēlu rekvizītos. Ja fotoattēla uzņemšanas laikā nevēlaties ierakstīt atrašanās vietu, jebkurā laikā varat to izslēgt ierīces kameras iestatījumos. Ja lejupielādējat un lietojat Mi Talk, Mi Talk ievākto informāciju var izmantot šī pakalpojuma aktivizēšanai un lietotāja un ziņojuma saņēmēja identificēšanai.

Turklāt grupas čata vēsture tiek saglabāta, lai atkārtoti ielādētučata vēsturi pēc tam, kad lietotājs ir atkārtoti instalējis lietotnes, vai sinhronizēšanai starp ierīcēm. Informāciju sūtītāja un saņēmēja tālruņu numurus un Mi Ziņu ID var izmantot Mi Ziņai, lai aktivizētu pakalpojumus un ļautu tiem darboties, ieskaitot ziņojumu maršrutēšanu.

Jūs jebkurā laikā varat izslēgt atrašanās vietas pakalpojumus iestatījumu sadaļā vai izslēgt lietotnes atrašanās vietas noteikšanas pakalpojumu izmantošanu.

mi žetons tirdzniecības bināro opciju maiņa

Dažas izvēles iespējas, piemēram, lietotāja pieredzes programma ļauj Xiaomi analizēt datus par to, kā lietotāji izmanto mobilo tālruni un MIUI pakalpojumus, lai uzlabotu lietotāju pieredzi, piemēram, nosūtot avārijas ziņojumus. Savākto informāciju var izmantot drošības un sistēmas uzturēšanas funkcijām drošības lietotnē, piemēram, Drošības skenēšana, Akumulatora taupīšana, Bloķēto saraksts, Tīrītājs utt.

Informācija kas nav personiskā informācija, piemēram, vīrusu definīciju saraksti tiek izmantota drošības skenēšanas funkcijām. Turklāt uzticamu trešo personu klātbūtnē kuras arī apkopos jūsu personisko informāciju - sīkāku informāciju skatīt zemāk: "Kā mēs kopīgojam, sūtām un publiski atklājam jūsu personisko informāciju''arī Xiaomi uznirstošais ziņojumapmaiņas pakalpojums var izmērīt reklāmas aktivitātes vai sūtīt ziņojumus, izmantojot jūsu Mi Konta ID un MIUI IMEI numurus.

Jūs jebkurā laikā varat atteikties no mūsu un trešo pušu mārketinga paziņojumiem, modificējot atlasi ierīces iestatījumos vai pārvaldot atlases, izmantojot trešo pušu sīkrīkus vai tīmekļa lapas, izmantojot Xiaomi ziņojumapmaiņas pakalpojumu. Xiaomi izmanto ECV vērtību, lai pārbaudītu lietotāja identitāti un izvairītos no nesankcionētas pieteikšanās. Atsauksmes, kuras izvēlaties sniegt, noder, palīdzot Xiaomi uzlabot mūsu pakalpojumus. Lai sekotu atsauksmju informācijai, ko esat izvēlējies sniegt, Xiaomi var ar jums sazināties, izmantojot jūsu sniegto personisko informāciju, un glabāt uzskaiti par mi žetons atbilstību problēmu risināšanai un pakalpojumu uzlabošanai.

Laiku palaikam mēs varam izmantot jūsu personisko informāciju, lai nosūtītu svarīgus paziņojumus, piemēram, paziņojumus par pirkumiem un izmaiņām mūsu noteikumos, nosacījumos un politikās. Tā kā šāda informācija ir ļoti svarīga jūsu mijiedarbībai ar Xiaomi, mi žetons ieteicams atteikties saņemt šādu informāciju. Ja jūs iesaistīsieties turnīrā, konkursā vai līdzīgā akcijā, izmantojot Xiaomi sociālo mediju platformas, mēs varam izmantot jūsu sniegto personisko informāciju, lai nosūtītu jums šīs atlīdzības.

Žetons: Kiswahili (ufafanuzi, visawe, kinyume maana, mifano)

Xiaomi veiks aparatūras un programmatūras analīzi, lai vēl vairāk uzlabotu ierīces pieredzi. Mēs varam apvienot šo informāciju ar citu informāciju ieskaitot informāciju dažādos pakalpojumos vai ierīcēs, piemēram, datoros, mobilajos tālruņos, viedajos TV un citās saistītajās ierīcēslai mi žetons un uzlabotu mūsu produktus, pakalpojumus, saturu un reklāmu.

Piemēram, mēs varam izmantot jūsu Mi Konta informāciju visos izmantotajos pakalpojumos, kuriem nepieciešama Mi Konta lietošana. Turklāt, lai uzlabotu pieredzi un mūsu pakalpojumus, vienlaikus ievērojot attiecīgos likumus un noteikumus vai arī ar jūsu piekrišanu, mēs varam šķirot informāciju no dažādiem produktiem, pakalpojumiem vai iekārtām no jums vai ar jums saistītu informāciju, lai izveidotu etiķeti, sniegtu ieteikumus, pielāgotu saturu un personalizētas funkcijas.

Piemēram, izmantojot meklēšanas vēsturi pārlūkprogrammā, ieteikt mi žetons vai pakalpojumus, kas jūs varētu interesēt Mi. Un saskaņā ar iepriekšminēto kombināciju un piemērojamo likumu prasībām, mēs nodrošināsim jums īpašus kontroles mehānismus šādai kombinācijai. Jums ir tiesības atteikties no tiešā mārketinga saņemšanas no mums un automatizētu lēmumu pieņemšanas utt. Lai izmantotu šīs tiesības, varat sūtīt e-pastu mi žetons privacy xiaomi.

Šīs tehnoloģijas tiek izmantotas tendenču analīzei, vietnes administrēšanai, lietotāju kustību izsekošanai tīmekļa vietnē un demogrāfiskās informācijas par mūsu lietotāju bāzi kopumā apkopošanai.

Mēs, pamatojoties uz šo tehnoloģiju izmantošanu šajos uzņēmumos, varam saņemt ziņojumus gan individuāli, gan apkopojot tos. Šīs tehnoloģijas palīdz mums labāk izprast lietotāju rīcību, dod ziņu, kuras mūsu vietņu daļas tie apmeklējuši, kā arī atvieglo un novērtē reklāmu un tīmekļa meklēšanas efektivitāti. Sīkdatņu un citu tehnoloģiju savākta informācija tiek uzskatīta par nepersonisku, izņemot gadījumus, kad interneta protokola IP adreses vai līdzīgus identifikatorus likumā uzskata par personisku informāciju.

Mēs nesaistām šos automātiski apkopotos datus ar citu informāciju, kuru mēs apkopojam par jums. Mūsu trešo pušu pakalpojumu sniedzēji un biznesa partneri var izmantot tādas tehnoloģijas mi žetons sīkdatnes, lai iegūtu informāciju par jūsu mi žetons šajā un citās vietnēs, sniedzot jums reklāmas pakalpojumu, pamatojoties uz jūsu pārlūkošanas darbībām un interesēm.

Pirms šīs reklāmas pakalpojuma sniegšanas tiks iegūta jūsu iepriekšēja nepārprotama piekrišana un skaidra apstiprinoša rīcība. Šī programmatūra var ierakstīt informāciju, piemēram, par to, cik bieži jūs lietojat lietojumprogrammu, to, kas notiek lietojumprogrammā, apkopoto lietojumu, veiktspējas datus un avārijas gadījumus.

mi žetons bināri ar demonstrācijas kontu

Mēs analītiskajā programmatūrā saglabāto informāciju nesaistām ar jebkuru personisko informāciju, kuru jūs iesniedzat mobilajā lietotnē. Trešās personas, ar kurām mēs sadarbojamies, lai sniegtu noteiktas funkcijas mūsu vietnēs vai rādītu reklāmu, pamatojoties uz jūsu tīmekļa pārlūkošanas darbību, izmanto arī HTML5 vai Flash sīkfailus, lai apkopotu un uzglabātu informāciju.

mi žetons binārā opcija optek

Dažreiz mēs ar jūsu personisko informāciju varam dalīties ar trešajām personām kā aprakstīts zemāklai nodrošinātu vai uzlabotu savus mi žetons vai pakalpojumus, tostarp piedāvājot produktus vai pakalpojumus, pamatojoties uz jūsu prasībām. Ja jūs vairs nevēlaties ļaut mums koplietot šo informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums privacy xiaomi. Piemēram, ja izmantojat Mi Kontu, pierakstieties trešās puses tīmekļa vietnē vai lietotnē.

Informācijas kopīgošana ar mūsu grupu Lai veiksmīgi vadītu uzņēmējdarbību un nodrošinātu jūs ar visām mūsu produktu vai pakalpojumu funkcijām, mēs laiku pa laikam jūsu personisko informāciju varam kopīgot ar citām Xiaomi filiālēm. Mi Ecosystem uzņēmumi ir neatkarīgas vienības, kuras investē un inkubē Xiaomi, un tie ir eksperti savā sadarbība tirdzniecības ziņās. Xiaomi jūsu personīgo informāciju var atklāt Mi Ecosystem uzņēmumiem, lai sniegtu un uzlabotu saistošākos produktus un pakalpojumus gan aparatūru, gan programmatūru no Mi Ecosystem uzņēmumiem.

Daži no šiem produktiem vai pakalpojumiem joprojām būs pakļauti Xiaomi zīmolam, bet citi var izmantot savu zīmolu. Mi Ecosystem uzņēmumi laiku pa laikam var apmainīties ar informāciju ar Xiaomi par produktiem vai pakalpojumiem, kas ietilpst Xiaomi zīmolā ar Xiaomi, lai nodrošinātu aparatūras un programmatūras pakalpojumus, nodrošinot labākas funkcijas un lietotāju pieredzi.

Featured Products

Xiaomi veiks atbilstošus pārvaldības un tehniskos pasākumus, lai nodrošinātu jūsu personiskās informācijas apstrādes drošību, tostarp, bet ne tikai, jūsu personas informācijas šifrēšanu. Tas ietver piegādes partnerus, datu centrus, uzglabāšanas vietas, klientu apkalpošanas nodrošinātājus, reklāmas un mārketinga pakalpojumu sniedzējus un citus biznesa partnerus. Šīs trešās puses var apstrādāt jūsu personisko informāciju Xiaomi vārdā vai kādam no šīs Konfidencialitātes politikas mērķiem.

Mēs garantējam, ka personiskās informācijas, kas nepieciešama pakalpojumu sniegšanai, koplietošana kalpo tikai likumīgiem, juridiskiem, nepieciešamiem, specifiskiem un skaidriem mērķiem. Xiaomi veiks atbilstošu darbību un noslēgs līgumus, nodrošinot, ka trešo personu pakalpojumu sniedzēji ievēro jūsu jurisdikcijā esošos piemērojamos konfidencialitātes likumus. Var būt gadījumi, kad trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem ir partneri.

Lai sniegtu veiktspējas novērtēšanu, analīzi un citus uzņēmējdarbības pakalpojumus, mēs varam arī kopīgi izmantot informāciju mi žetons informāciju ar trešajām pusēm piemēram, reklāmdevējiem mūsu tīmekļa vietnēs.

mi žetons kā atrast ceļu uz finansiālo neatkarību

Mums nepieciešamo informāciju mēs izmantojam, lai palīdzētu reklāmdevējiem un citiem biznesa partneriem novērtēt savu reklāmu un pakalpojumu efektivitāti un aptvērumu, kā arī izprast mi žetons veidus, kas izmanto to pakalpojumus, un, kā cilvēki mijiedarbojas ar savām tīmekļa vietnēm, lietotnēm un pakalpojumiem. Mēs varam arī kopīgi izmantot mūsu pakalpojumu vispārējās lietošanas tendences, piemēram, klientu skaitu noteiktā cilvēku grupā, kas pērk noteiktus mi žetons vai iesaistās zināmos darījumos.

Ja izpaušana ir nepieciešama vai piemērojama valsts drošībai, tiesībaizsardzībai vai citiem sabiedriskas nozīmes jautājumiem, mēs varam arī atklāt informāciju par jums. Lai īstenotu mūsu noteikumus vai aizsargātu biznesu, tiesības, aktīvus vai produktus, vai arī, lai aizsargātu lietotājus, vai, ja izpaušana tirgotāju atsauksmes par tirdzniecības robotiem pamatoti nepieciešama šādiem mērķiem krāpniecības atklāšana, novēršana un atrisināšana, produkta neatļauta izmantošana, mūsu noteikumu vai politiku pārkāpšana vai citas kaitīgas vai nelikumīgas darbībasmēs varam arī atklāt informāciju par jums.

Var gadīties, ka Xiaomi var ievākt, izmantot mi žetons izpaust jūsu personisko informāciju bez jūsu piekrišanas, ja tas notiek un tikai līdz tādai pakāpei, kādā to pieļauj piemērojamie datu aizsardzības likumi.

  1. Я полагаю, наступит день, придет сюда другой какой-нибудь художник и сотворит что-то еще более прекрасное.
  2. Эрли славился фруктами, но, когда Олвин отведал некоторые из самых отборных плодов, они показались ему ничуть не лучше тех, которые он мог сотворить в Диаспаре, едва пальцем шевельнув.

Tas var ietvert personiskās informācijas sniegšanu valsts vai valsts aģentūrām; sazinoties ar trešo pušu partneriem par jūsu konta uzticamību, lai novērstu krāpšanu, pārkāpumus un mi žetons kaitīgu rīcību. Xiaomi drošības pasākumi Mēs esam apņēmušies saglabāt jūsu mi žetons informāciju. Lai novērstu nesankcionētu piekļuvi, informācijas atklāšanu vai citus līdzīgus riskus, mēs esam ieviesuši visas juridiski noteiktās fiziskās, elektroniskās un vadības procedūras, lai glabātu un aizsargātu jūsu informāciju mobilajā ierīcē, un Xiaomi tīmekļa vietnēs apkopoto informāciju.

Mēs nodrošinām, lai jūsu personiskā informācija tiktu aizsargāta saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem. Piemēram, piekļūstot savam Mi Kontam, varat izvēlēties izmantot mūsu divpakāpju verifikācijas programmu, lai panāktu lielāku drošību. Nosūtot mi žetons saņemot datus no jūsu Xiaomi ierīces uz mūsu serveriem, mēs pārliecināmies, vai tie ir šifrēti, izmantojot Secure Sockets Layer SSL un citus algoritmus.

Visa jūsu personiskā informācija tiek glabāta drošos serveros un aizsargāta kontrolētos objektos. Mēs jūsu informāciju klasificējam, pamatojoties uz tās nozīmi un svarīgumu, un nodrošinām jūsu personiskajai informācijai nepieciešamo drošības līmeni. Mums ir īpaša piekļuves kontrole mākoņu datu glabāšanai, un mēs regulāri pārskatām savu informācijas vākšanas, uzglabāšanas un apstrādes praksi, tostarp fiziskās drošības pasākumus, lai novērstu jebkādu neatļautu piekļuvi un izmantošanu. Mēs veicam atbilstošu sadarbību ar biznesa partneriem un trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, lai pārliecinātos, ka viņi spēj aizsargāt jūsu personisko informāciju.

Mēs arī pārbaudām, vai šīs trešās personas uztur atbilstošus drošības standartus, ieviešot atbilstošus pēc-līguma ierobežojumus un vajadzības gadījumā veicot revīzijas un novērtējumus.

Xiaomi žetons, kā to uzzīmēt? Ceļvedis WiFi un Bluetooth ierīcēm

Turklāt mūsu darbiniekiem un mūsu biznesa partneru darbiniekiem un trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, kas piekļūst jūsu personiskajai informācijai, ir piemērojamas izpildāmās līgumiskās Konfidencialitātes saistības. Mēs veicam drošības un konfidencialitātes aizsardzības kursus un testus, lai uzlabotu darbinieku izpratni par personiskās informācijas aizsardzības nozīmi.

Mēs nodrošināsim visus pielietojamos un juridiski nepieciešamos pasākumus, lai aizsargātu jūsu personisko informāciju. Tomēr mi žetons jāapzinās, ka interneta lietošana nav pilnībā droša, un tāpēc mēs nevaram garantēt jebkuras personiskās informācijas drošību vai integritāti, ja tā tiek sūtīta no jums vai jums, izmantojot internetu.

Mēs apstrādājam personīgo datu pārkāpumus, kā to prasa piemērojamie datu aizsardzības likumi, kas vajadzības gadījumā ietver paziņojumu par pārkāpumu attiecīgajai datu aizsardzības uzraudzības iestādei un datu subjektiem.

Vairāk saistītu