Miera variants. Akcijas „Diena bez auto” ietvaros slēgs satiksmi Miera ielas posmā - artmell.com

«Dienas bez auto» ietvaros slēgs satiksmi Stokholmas un Miera ielas posmā :: Dienas Bizness

Latvijas vecais autoparks nav videi draudzīgs Dalies ar šo rakstu Eiropas Mobilitātes nedēļas akcijas «Diena bez auto» ietvaros tiks slēgta trasnportlīdzekļu kustība Stokholma ielas posmā no Stendera ielas līdz Kokneses ielai, kā arī Miera ielas posmu no Brīvības līdz Palīdzības ielai.

stratēģija m1 binārām opcijām kuras tirdzniecības platformas ir labākas

Transportlīdzekļu kustība Stokholmas ielas posmā tiks slēgta Slēgto Stokholmas ielas posmu būs iespējams apbraukt pa Visbijas prospektu vai Klaipēdas ielu, Glika ielu un Kokneses prospektu, informē Satiksmes departaments. Braucot pa Kokneses prospektu, apbraukt slēgto Stokholmas ielas posmu varēs, veicot pagriezienu uz Glika ielu un tālāk veicot kreiso pagriezienu uz Klaipēdas ielu un Stendera ielu vai arī veikt kreiso pagriezienu uz Visbijas prospektu.

zvejnieku stratēģija binārām opcijām alpari bināro opciju izplatība, kā tirgoties

Mežaparka ielu svētku laikā apmeklētāji varēs piedalīties veloparādē, kurā tiks vērtēti interesantākie braucamrīki, ekstravagantākais braucējs un košākā komanda. Tāpat notiks velosipēdu ātrbraukšanas un lēnbraukšanas mači, miera variants un strītbola spēles, kā miera variants orientēšanās pasākums Mežaparkā un ielu slēpošanas sacensības un koncerts.

labākās bināro opciju mt4 stratēģijas 22 iespējas

Tāpat uz laiku — no pulksten 11 līdz pulksten 17 tiks slēgts Miera ielas posms no Brīvības līdz Palīdzības ielai. Lai apbrauktu slēgto Miera ielas posmu, iespējams braukt pa Miera ielu Brīvības ielas api binārās opcijas, krustojumā ar Tallinas ielu, pagriezties pa kreisi uz Tallinas ielu un kustību turpināt līdz krustojumam ar Cēsu ielu.

kur var nopelnīt naudu divu nedēļu laikā kā pāriet no demonstrācijas uz reālu kontu

Cēsu un Tallinas ielas krustojumā pagriezties pa labi uz Cēsu ielu un turpināt kustību pa Brīvības ielu. Tāpat iesēpējams otrs variants - braucot pa Miera ielu Brīvības ielas virzienā, krustojumā ar Tallinas ielu autovadītājiem jāpagriežas pa labi uz Aristrīda Briāna ielu, jābrauc līdz krustojumam ar Šarlotes ielu, tur jāpagriežas pa kresi uz Šarlotes ielu un jābrauc līdz Brīvības ielai.

Slēgtajā Miera ielas posmā norisināsies dažādi pasākumi, piemēram, Tāpat visā slēgtajā Miera ielas posmā būs aplūkojami skeita dēļu paraugdemonstrējumi, varēs piedalīties veloskaistināšanas akcijā, meklēt sērfošanas iespējas pilsētas centrā, kā arī ar pilsētnieki tiks aicināti izteikt savu viedokli par nepieciešamajiem infrastruktūras uzlabojumiem pilsētā. Savukārt pie Brīvības pieminekļa varēs pārbaudīt veloprasmes trīs velošķēršlu joslās - pilsēta ikdienas apstākļos, pilsēta intensīvas satiksmes apstākļos un veloizbrauciens ārpus pilsētas.

kā ātri nopelnīt pieredzi Play Markie ooo aunu un monētu tirdzniecība

Speciālisti no Drošas braukšanas skolas stāstīs par drošu pārvietošanas ar velosipēdu pilsētā.

Vairāk saistītu