Opcijas adrese

opcijas adrese

opcijas adrese ja veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē

Darba, mācību iestādes vai citas organizācijas opcijas adrese adreses vai paroles maiņa Darba, mācību iestādes vai citas organizācijas e-pasta adreses vai paroles maiņa Pārlūkojot savu Google kontuiespējams, ievērosiet, ka dažas opcijas pārveidotajā darba, mācību iestādes vai citas grupas kontā atšķiras no opcijām, kas pieejamas standarta Google kontā.

Iestatījumu atšķirība ir izskaidrota tālāk.

opcijas adrese robots binārām opcijām uz mt4

Paroles atkopšanas opcijas Šajā lapā nevarat iestatīt sava konta atkopšanas opcijas, jo jūsu domēna administrators nav atļāvis veikt paroles izmaiņas. Tā parasti notiek, ja G Suite kontus pārvalda darbavieta, mācību iestāde vai cita grupa.

opcijas adrese reālā iespēju diagramma

Lai atkoptu savu paroli, lūdzu, sazinieties ar administratoru. E-pasta adreses Jūs nevarat rediģēt sava darba, mācību iestādes vai citas grupas konta e-pasta adresi.

opcijas adrese kā nopelnīt naudu wow leon

Tas nav iespējams, jo jūsu e-pasta adresi pārvalda administrators, tādēļ jums ir jāsazinās ar savu administratoru, lai mainītu savu piegādes adresi. Sadaļā E-pasta adreses zem savas darba, mācību iestādes vai citas organizācijas konta e-pasta adreses, iespējams, redzēsiet e-pasta adresi šādā formātā: lietotajvards my-domain.

opcijas adrese iespēju pievilcība

Tā ir pagaidu e-pasta adresepar kuru jums nav jāsatraucas.

Vairāk saistītu