Pasaules žetons, Sadarbības partneri

pasaules žetons

Viņa teic, ka dažādi pilskalni un senkapi tiekot izlaupīti gluži vai masveidā.

pasaules žetons

Tāpat melnie arheologi lielu postu nodara arī izlaupot pasaules karos bojāgājušo kareivju kapus  Viena no pieprasītākajām kara relikvijām ir karavīru žetoni, uz kuriem rakstīts kritušā vārds. Racēji gan šādu relikviju piesavināšanos noliedz.

Žetonu vakars 2018

Cenas svārstās no dažiem latiem līdz vairākiem simtiem eiro. Acīmredzams daļa no tiem tikai nesen izrakta no zemes.

pasaules žetons

Britu medijs īpašu uzmanību pievērsis kareivju žetonu tirdzniecībai, jo žetona nokļūšana privātkolekcijā rada vislielāko cilvēcisko traģēdiju - kad žetons šķirts no kauliem, cilvēks uz mūžīgiem laikiem paliek bezvēsts pasaules žetons sarakstos. Latvijas ierēdniecībai šī problēma nav sveša.

Tās ir kareivja žetons un apbalvojumi.

  • Opciju pakete
  • Pelnīt naudu internetā, ieguldot
  • Kontakti Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.
  • Latvijas melnie arheologi nosit cenas pasaules senlietu tirgū - artmell.com

Pārējais — ķivere, jostas sprādze, šķiltavas — komiteju neinteresē. Tomēr eksotiskas mantas, piemēram, esesieša žetons, atradējam var ienest pieklājīgu summiņu, tādēļ arī šādas lietas apgrozās kolekcionāru pasaules žetons.

Foruma logo, starp citu, ir vācu kareivja žetona formā.

Interneta vietnē Latvija — sarauj zeltu! Šie žetoni ir arī kā cieņas apliecinājums

Administrators Konstantīns apgalvo, ka forums vajadzīgs, lai apmācītu iesācējus, ka racēju etiķete ir pēc sevis bedres aizrakt, uz kapiem neiet, ja uzduras kauliem, paziņot attiecīgajām iestādēm. Ja tu viņu izraki, nedrīksti savākt sev žetonu un izmētāt kaulus.

pasaules žetons

Mums tas ir šausmīgākais noziegums. Uz aizrādījumu, ka forumā tirgo senlietas un žetonus, Konstantīns atsaka — ja aizliegs tur bildes likt, tirgošana neapstāsies.

“Latvijas Monētu nams” sadarbībā ar LHF izdod oficiālu valstsvienībai veltītu zelta žetonu

Tagad vismaz tas arhīvā saglabājas, vēsturnieki var apskatīties, kas kur atrasts. Viens čoms atrada slaveno Raganas monētu depozītu.

Viņš kā godīgs pilsonis aiznesa uz Turaidas muzeju, kur viņam samaksāja latu. Bet reāli tā depozīta vērtība ir vismaz 30 Ko viņi domā, otrreiz čalis ar mantu uz muzeju ies?

pasaules žetons

Tādēļ arī pilskalnus un senkapus nesmādē. Jautāts par kareivju žetoniem, viņš gan pievienojas jau iepriekš dzirdētajam — ja tos atrod pie kauliem, tad gandrīz vienmēr atdod pēc piederības. Otrā pasaules kara relikvijas kolekcionāru tirgū maksā no dažiem latiem līdz pat vairākiem tūkstošiem. Piemēram, vācu kājnieka žetons aptuveni 10 latu, bet SS vienību leģionāra — jau no 50 līdz latiem Skatieties video: Uzdarbojas melnie arheologi Kasjauns.

Vairāk saistītu