Pele tirdzniecībai

Miega pele - Manas Garšas

Datoru aksesuāru, operatīvo atmiņu un SSD ražotājs Patriot tehnoloģiju izstādes CES laikā saviem klientiem atrādīja savas jaunās virstaktēšanas atmiņas, SSD diskus, kā arī spēlēm paredzēto perifēriju.

pele tirdzniecībai

Savukārt, izstrādājot jauno produktu, acīmredzot, tikuši ņemti vērā klientu pieprasījumi pēc virstaktējamām atmiņām ar vienkāršāku dizainu, bet lielāku fokusu uz veiktspēju. Tā rezultātā izlaistais produkts ticis pie līdz pat MHz liela ātruma un līdz pat 32GB liela atmiņas apjoma. Ņemot vērā tirgus tendences, Patriot savā produktu līnijā nolēmis atstāt vienu vienīgu lāzerpeli Vun piedāvāt veselas trīs optiskās peles — tirdzniecībā jau pieejamo V, kā arī jaunās optiskās peles — V un V Pirmā no pelēm, Pele tirdzniecībai, būs pilnīgi simetriska un attiecīgi derēs gan labročiem, gan kreiļiem.

pele tirdzniecībai

Ražotājs plāno, ka tirdzniecībā Baltijā šīm pelēm vajadzētu nonākt jau martā. Viper tastatūra Arī ar  mehāniskās tastatūras Viper V pamatfunkcijām mūsu lasītāji jau varēja iepazīties dažas dienas atpakaļ.

Starp četrām Patriot Pele tirdzniecībai klaviatūrām šī izceļas ar ūdens un putekļu izturību, kā arī lietotājam tiek sniegta izvēles brīvība starp diviem Kailh slēdžiem — baltajiem un sarkanajiem.

pele tirdzniecībai

Citas funkcijas, kuras vērts pieminēt — RGB izgaismojums, izdalīti multimediju taustiņi un magnētisks roku balsts. Interesanti atzīmēt, ka Toms no Dateks. Baltijas tirgū šīs klaviatūras nonāks kuru katru nedēļu un paredzamā V cena ir 80 EUR. Viper VPN M. Piedāvātie M. Viper SATA 2.

Veiktspējas ziņā tie arī būs manāmi ātrāki par populārajiem Patriot Burst 2.

Vairāk saistītu