Simboliska likme.

kā strādāt ar robotu binārajās opcijās

Satiksmes ministrijas izstrādātā likumprojekta mērķis ir līdzsvarot vieglo automobiļu un kravas automobiļu ar pilnu masu līdz simboliska likme transportlīdzekļa ekspluatācijas nodokļa likmes un to aprēķināšanas kārtību,  kā arī noteikt autobusu un kravas automobiļu transportlīdzekļa ekspluatācijas nodokļa aprēķināšanas kārtību atbilstoši to dzinēja izmešu līmenim.

Tāpat likumprojekts paredz ieviest jaunu vieglo automobiļu reģistrācijas nodokli, ar mērķi novērst vecu un ekoloģiski kaitīgu vieglo automobiļu reģistrēšanu Latvijā.

  • Fortu demo konts
  • Dari to, lai nopelnītu naudu

LTRK ieskatā attiecībā uz transportlīdzekļa ekspluatācijas nodokļa TEN   likumprojektā piedāvātajām likmēm, nevajag piemērot TEN motocikliem ar motora tilpumu līdz cm3. Tāpat attiecībā par transportlīdzekļu reģistrācijas nodokli, kas tiks piemērots pirmo reizi reģistrējot vieglos pasažieru transporta līdzekļus, kas ir vecāki par pieciem gadiem, LTRK ieskatā reģistrācijas nodoklis nav jāpiemēro transportlīdzekļiem, kuru izmešu daudzums ir līdz g uz vienu km, lai veicinātu videi draudzīgu transporta līdzekļu ievešanu.

reālā bināro opciju diagramma

LTRK ieskatā attiecībā par  uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodokļa likmi, ir jāparedz, ka elektrotransportlīdzekļiem netiek piemērots Uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodoklis vai arī šāda veida transportlīdzekļiem tiek piemērota simboliska 1,00 euro likme mēnesī.

To var panākt ar mērķtiecīgu atvieglojumu ieviešanu tiem transportlīdzekļiem, kuru izmešu daudzums ir ievērojamāki zemāks. Šādi pasākumi būtu stimuls, lai uzņēmumi un privātpersonas izskatītu iespēju iegādāties videi draudzīgāku transportu.

bināro opciju apigona indikators

Vairāk saistītu