Standarta opcija

Fotogrāmata Classic

Windows 10 Vairāk Mazāk Kas ir ierīču šifrēšana?

Мне кажется, я знаю. Часть ответа сообщил мне Хедрон, когда объяснил, каким образом люди, разработавшие концепцию Диаспара, предусмотрели все, чтобы предотвратить его упадок. -- Выходит, по-твоему, что и ты сам, и другие Неповторимые, которые были еще до тебя, все вы -- часть какого-то социального механизма, который предотвращает полный застой. Так что, если Шуты -- это только кратковременные корректирующие факторы, то ты и тебе подобные должны работать на долгую перспективу.

Ierīču šifrēšana palīdz aizsargāt jūsu datus un ir pieejama daudzās Windows ierīcēs. Ja ir ieslēgta ierīču šifrēšana, datiem jūsu ierīcē var piekļūt tikai pilnvarotas personas. Ja ierīču šifrēšana jūsu ierīcē nav pieejama, tās vietā varat ieslēgt standarta BitLocker šifrēšanu.

Ziņot par atbalsta krāpniecību Ierīču šifrēšanas ieslēgšana Šifrēšana palīdz aizsargāt datus jūsu ierīcē, tāpēc tai var piekļūt tikai personas, kam ir atļauja.

Piezīme BitLocker nav pieejams operētājsistēmā Windows 10 Home. Vai tas ir pieejams manā ierīcē?

Kas ir ierīču šifrēšana?

Ierīču šifrēšana ir pieejama atbalstītajās ierīcēs, kurās darbojas kāds no Windows 10 izdevumiem. Ja vēlaties tā standarta opcija izmantot standarta BitLocker šifrēšanu, tā ir pieejama atbalstītajās ierīcēs, kurās darbojas operētājsistēma Windows 10 Pro, Enterprise un Education.

Dažās ierīcēs ir abu veidu šifrēšana.

Piemēram, Surface Pro, kas darbojas Windows 10 Pro, ir gan vienkāršota ierīču šifrēšanas pieredze, gan pilnas BitLocker pārvaldības vadīklas. Vai neesat pārliecināts, kura Windows versija jums ir? Skatiet rakstu  Kāda Windows versija darbojas manā datorā?

ienākumi internetā skolotājam

Lai redzētu, vai varat izmantot ierīču šifrēšanu Uzdevumjoslas meklēšanas lodziņā ierakstiet Sistēmas informācija, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Sistēmas informācija un pēc tam atlasiet Palaist kā administratoram. Vai arī varat atlasīt pogu Sākums  un pēc tam sadaļā Windows administratīvie rīki atlasīt Sistēmas informācija.

Loga Sistēmas informācija apakšējā daļā atrodiet Ierīču šifrēšanas atbalsts.

viens pieskāriens binārajās opcijās

Ja vērtība norāda Atbilst priekšnoteikumiem, tad tas nozīmē, ka jūsu ierīcē ir pieejama ierīču šifrēšana. Ja tā nav pieejama, iespējams, tās vietā varat izmantot standarta BitLocker šifrēšanu.

opcijas līguma forma

Ierīču šifrēšanas ieslēgšana Pierakstieties Windows ar administratora kontu iespējams, ka jums jāizrakstās un jāpierakstās no jauna, lai standarta opcija kontus.

Papildinformācijai skatiet opciju stratēģijas lodziņš Lokāla lietotāja vai administratora konta izveide operētājsistēmā Windows  Ja opcija Ierīču šifrēšana netiek parādīta, tā nav pieejama.

Vai šī informācija bija noderīga?

Iespējams, tās vietā varat ieslēgt standarta BitLocker šifrēšanu. Ja ierīču šifrēšana ir izslēgta, atlasiet opciju Ieslēgt.

demonstrācijas konts binārajās opcijās q opton

Lai ieslēgtu standarta BitLocker šifrēšanu Pierakstieties savā Windows ierīcē ar administratora kontu iespējams, ka jums jāizrakstās un jāpierakstās no jauna, lai pārslēgtu kontus.

Uzdevumjoslas meklēšanas lodziņā ierakstiet Pārvaldīt BitLocker un pēc tam atlasiet to rezultātu sarakstā. Vai arī varat atlasīt pogu Sākums  un pēc tam sadaļā Windows sistēma atlasīt Vadības panelis. Piezīme Šī opcija būs redzama tikai tad, ja BitLocker ir pieejama jūsu ierīcei.

Get Prices & Times to Send Your Shipment

Tā nav pieejama operētājsistēmā Windows 10 Home. Atlasiet Ieslēgt BitLocker un pēc tam izpildiet norādījumus.

tītari binārām opcijām

Papildu resursi Ja jūsu ierīcei nepieciešama atkopšanas atslēga, lai to atbloķētu, skatiet rakstu Atrast atkopšanas atslēgu.

Vai nepieciešama papildu palīdzība?

Ekrānu veido pikseļi.

Vairāk saistītu