Starptautiskās iespējas

Starptautiskās izglītības izstāde
  1. Binārā opcija derību līgā
  2. Show full item record Abstract Viens no svarīgākajiem kritērijiem, kas raksturo ekonomiskās izaugsmes attīstību valstī, ir tās ārējā tirdzniecība.
  3. Onlne bināro opciju pēdiņas
  4. Kura platforma ir labāka bināro opciju tirdzniecībai
  5. Starptautiskā sadarbība Lai veicinātu starptautisko atpazīstamību un stiprinātu Universitātes reputāciju, Latvijas Universitāte LU pievērš lielu uzmanību starptautiskās sadarbības pilnveidošanai.
  6. Starptautiskās iespējas | artmell.com
  7. Skauti un gaidas pārstāv Latviju pasaules lielākajā skautu nometnē
  8. Starptautiskās iespējas arī filiālē - Jaunumi - Biznesa augstskola Turība

Sadarbībā ar partneriem Latvijā un ārvalstīs augstskola saviem studentiem nodrošina mūsdienīgu un konkurētspējīgu izglītību. Plašāka informācija par stipendiju iespējām izsludinātajiem konkursiem, pieteikšanās un atlases kārtību pieejama ViA elektroniskajā vidē.

starptautiskās iespējas

Lai uzzinātu ko vairāk par piedāvātajām iespējām ārvalstīs, dodies uz ViA Starptautiskās sadarbības grupu Cēsu ielā 4, C kabinetu vai raksti uz inernational[at]va. Studentiem tiek piedāvātas arī dažādas citas stipendijas studijām ārvalstīs. Apmaiņas studijas - tā ir nenovērtējama izdevība paplašināt savu starpkultūru pieredzi, gūt jaunas zināšanas savā specialitātē kādā no Eiropas augstskolām, nostiprināt svešvalodu prasmes, kā arī ceļot un baudīt piedzīvojumus.

Top custom links

Prakse ir daļa no studiju starptautiskās iespējas, tāpēc par to tiek ieskaitīti kredītpunkti. Studenti var izvēlēties doties starptautiskajā praksē pēc pirmā, otrā vai trešā kursa, vai arī ceturtā kursa un maģistrantūras studiju laikā saskaņā ar fakultātes noteikumiem un prasībām. Vidzemes Augstskola ir viena no Latvijas augstskolām, kura nav iedomājama bez starptautiskās sadarbības - ViA lepojas ar profesionālā bakalaura un profesionālā maģistra grāda studijām, tad arī prakses ir neatņemama studiju sastāvdaļa.

Prakses galvenokārt tiek organizētas vasarā, taču ir iespējas iziet praksi arī citā laikā. Students pats var izvēlēties valsti un uzņēmumu, kurā praktizēties.

Starptautiskās konkurētspējasveicināšanas atbalsta pasākumi uzņēmējdarbībai - Vebinārs - 21.08.2020.

Pieredze liecina, ka individuālā iniciatīva uzņēmuma meklēšanā ļauj izvēlēties piemērotāko prakses vietu un tas dod lielāku ieguldījumu starptautiskās iespējas izaugsmei prakses laikā. Vidzemes Augstskola piedāvā jau esošos uzņēmumu kontaktus, ar kuriem esam sadarbojušies iepriekš.

starptautiskās iespējas

Prakses laikā students iegūst jaunu pieredzi gan profesionālā jomā, izpildot pienākumus, kas saistīti ar studijām, gan pieredzi kultūras atšķirību un personības pilnveidošanas ziņā. Atrodoties svešā valstī aptuveni 3 mēnešus kopā ar cilvēkiem, kuriem, iespējams, ir radikāli citādāka dzīves uztvere un kultūras atšķirības. Tās var apskatīt šeit. Mūsu sadarbības augstskolu skaits ar katru gadu palielinās.

starptautiskās iespējas

Vairāk saistītu