Tulkošanas iespējas, Rakstisko tulkojumu izpildes instrukcija

tulkošanas iespējas

Reģistrācijas veidlapa 2.

pārdošanas opciju cenas

Veiciet pārbaudes tulkojumu Pēc reģistrēšanās procesa pabeigšanas, jums vajadzēs veikt mūsu pārbaudes tulkojumu, pirms varēsiet pievienoties BigTranslation komandai. Tas sastāv no divām daļām.

  1. Balss tulkošanas rīki strauji attīstās, tomēr pagaidām mašīntulkošana nav perfekta un var kļūdīties.
  2. Tirdzniecība biržā binārā opcijas

Pirmā ir vienkāršs tests. Otrā ir īss teksts, kurš jums jāpārtulko.

kā šogad pagatavot btcon

Kad būsiet pārtulkojuši šo tekstu, to pārskatīs mūsu komanda. Ja jūsu tulkojums būs apmierinošs, mēs jūs aicināsim pievienoties mūsu profesionālo tulku komandai, tulkošanas iespējas arī sniegsim piekļuvi tulkošanas platformai un projektiem.

Laipni lūdzam jaunajā hugo.lv versijā!

Projektu piešķiršana Mūsu tiešsaistes platformā jūs atradīsiet visus projektus, kurus pašreiz nepieciešams tulkot. Tādējādi jūs varēsiet izvēlēties un veikt tos tulkojumus, kas visvairāk tulkošanas iespējas jūsu profilam.

Mūsu tulkiem ir iespēja pielāgot projektus un laiku, protams, paturot prātā katra tulkojuma termiņu un citus nosacījumus. Ātra piegāde un apmaksa Mūsu tulkiem vienmēr tiks laicīgi samaksāts par laikus veiktajiem projektiem bez minimālās rēķina summas - un mēs ar to lepojamies! Tas nozīmē, ka mēs pastāvīgi saņemam atsauksmes no klientiem.

kā nopelnīt papildu naudu pensionāriem

Kā arī to, ka mūsu tulki saņem sava darba novērtējumu, kas ļauj tiem pastāvīgi augt un attīstīties profesionāli. Papildu info: Jūsu individuālais reitings būs redzams platformas panelī, kur jūs varēsiet to pārbaudīt.

Blogs kā pareizi tulkottulkojumitulkošanas birojstulkošanas instrukcijatulkošanas process Rakstisko tulkojumu izpildes instrukcija Mēs dalīsimies savā pieredzē kā pareizi tulkot, kā pieņemt tulkojumus, kā noformēt pareizi tulkojumus, kā piegādāt kvalitatīvus tulkojumus. Šī tulkošanas instrukcija būs noderīga studentiem, topošajiem tulkotājiem, kā arī citām ieinteresētām personām. Veicot tulkojumus, profesionāls tulkotājs ne tikai paļaujas uz savām svešvalodu zināšanām, bet prot arī sastādīt gala dokumentu, pēc iespējas tuvāku oriģinālajam tekstam, saglabājot tā struktūru, tā, lai lasītājam būtu to pēc iespējas vieglāk uztvert.

Protams, jūs varat nepiekrist mūsu klientu sniegtajam novērtējumam, tāpēc mēs esam izveidojuši konflikta pogu. Ja rodas konflikts, BigTranslation nekavējoties rīkosies un izvērtēs sniegtu vērtējumu, lai izlemtu, vai tas ir pamatots vai nav.

stratēģijas iespējas

BigTranslation ņems vērā sniegto vērtējumu, lai pārliecinātos, ka visi tulkotāji ir atbilstoši darbam mūsu platformā. Tie tulkotāji, kuri par savu darbu saņems visaugstāko novērtējumu varēs pievienoties BigTranslation Premium Komandai, kas dos tiem iespēju iegūt lielākas un labākas tulkošanas iespējas.

Vairāk saistītu