Vīnogulāju iespējas

Dārza padomi: vīnogulāja veidošana

Rimi - Vīnogu raža

Vīnogu stādu tirdzniecība Mūsu vīnogu dārzs piedāvā ap 60 dažādu vīnogu šķirņu vai hibrīdu stādus. Stādi ieaudzēti plastmasas podiņos vai polietilēna konteineros.

tirdzniecība biržā ar robotu

Vīnogu stādi ir pārdošanā no maija līdz oktobrim. Stādus var iegādāties pārsvarā dārzā uz vietas. Iegādei uz vietas kā bonuss tiek piedāvāta bezmaksas konsultācija par vīnogu stādīšanu un jums ieteicamajām šķirnēm.

Vīnogu stādu audzēšana

Iegādei uz vietas tiek piemērotas atlaides. Vīnogu stādus iespēju robežās, ierobežotā izvēlē piedāvāsim stādu gadatirgos.

nopelnīt naudu tiešsaistē ar ieguldījumiem

Vēlamo vīnogu šķirni un ierašanās laiku lūdzam saskaņot ar mums savlaicīgi, vismaz 2- 3 dienas iepriekš. Stādu pasūtīšanu vēlams izdarīt līdz jūnijam, tas dos iespēju peļņas grafiks pif globālais internets izvēlēto šķirņu rezervāciju.

Vīnogu lauki Briežuciema pusē

Vīnogu stādus pa pastu nepiegādājam! Vīnogu sezonas laikā stādu pircēji var iegriezties mūsu dārzā un nogaršot vīnogas.

kā ātri nopelnīt 500

Ogas pārdotas netiek. Vīnogu stādīšana Vispiemērotākais vīnogu stādīšanas laiks ir jūnija mēnesis.

Vīnogu lauki Briežuciema pusē | Lauku tīkls

Tā ir nepieciešamā temperatūra, pie kuras sāk attīstīties dienvidu šķirnes. Tas nozīmē, ka piemēram: P. Sukatnieka šķirnes varētu izstādīt maija pēdējā dekādē.

opciju apmācības video

Bet jāņem vērā, ka stādu saknītes ir stipri vārīgākas par pieaugušo krūmu saknēm. Un, otrkārt, daļā Latvijas teritorijas naktīs iestājās salnas, atsevišķos gados līdz jūnija vidum. Šajās naktīs stipri cieš jaunie vīnogu dzinumi.

šķidruma variants

Protams, ja jums ir labi aizsargāts dārzs, vai vēl labāk, pie sienas vai plēvju mājā, tad jums var būt piemēroti apstākļi jau maija vīnogulāju iespējas. Vīnogu stādus droši var izstādīt visu jūliju un augusta sākumā.

 • Vajag naudu kā un kur nopelnīt
 • Rallija iespējas
 • Visas atsauksmes par tirdzniecības robotiem
 • Aploksnes indikatora stratēģija binārām opcijām

Tad stāds paspēj iesakņoties. Un labāk stādam ir atrasties pastāvīgā vietā nekā mocīties konteinerā.

 • Bitcoin izmaksas
 • Kā mijmaiņas darījums atšķiras no opcijas
 • Augsts ienākums internetā
 • Vēlme nopelnīt lielu naudu, kur sākt

Var vīnogas izstādīt arī rudenī. Tādā gadījumā stādus nepieciešams uz ziemu ļoti labi nosegt, pie kam, vairākos piegājienos.

Dārza padomi: vīnogulāja veidošana / Raksts / artmell.com

Sākumā, kad stāds nomet lapas, jāapsedz kājas ar  nelielu skuju kārtu, jāpieliec vīnodziņa pie zemes ar koka āķīti un virsu uzsedz plānu skuju kārtu. Tad, kad sākās sals, tad apsedz vīnogulāju iespējas ar skujām un virsu ar zāli, salmiem vai sausām lapām 30 —40 cm biezā kārtā aptuveni 1 m2 platībā.

Visbeidzot segums jāpārklāj ar šiferi vai kādu citu ūdens necaurlaidīgu materiālu.

 1. Kā ievietot tendenču līniju
 2. Pašai savs vīnakalns! Gunta iepazīstina ar vīnogulāju un dod praktiskus padomus | artmell.com
 3. Ko darīt, lai pensionārs iegūtu papildu ienākumus

Ar plēvi pārsegt nav ieteicams, jo zem plēves veidojas ūdens kondensāts, tad panāksim pretējo efektu —nosaldēsim jauno stādiņu. Vīnogulāju iespējas pavasarī stādītās vīnogas jāsedz vairāk, kā citas.

kā nopelnīt naudu bez iespējām

Jaunās vīnogas jāsedz visas pirmos 2- 3 gadus, protams, nākošās segšanas ir vieglākas. Vīnogas jāstāda sagatavotā, iekoptā augsnē.

Ja veidojam stādījumu vairākās rindās, tad rindu no rindas stāda 3 m attālumā, bet špaleru augstumu mazdārziņā veido tik augstu, cik jūs spējat aizsniegt ar rokām augšējo rindu. Uz lauka, kur apkope notiek ar tehniku, špaleru augstums jāveido 1,3 —1,5 m augstu.

Autori: Uldis Birziņš Latvijas Televīzija Izrādās, vīnogu stāda veidošana ir visai sarežģīts pasākums, jo ļaut vīnogām augt tāpat vien gar mājas sienu līdz jumtam nebūs labi — ogas būs sīkas un skābas. Vīnoga ir liāna, un tai ir tendence augt augstumā. Arī ogas būs sīkākas un skābākas, turklāt tām nevarēs piekļūt klāt. Tādēļ vīnoga katru gadu prasa rūpīgu kopšanu.

Bet tiek piekoptas arī citādas stādīšanas shēmas, bet tās 0,7, 1,4 m prasa zināšanas, lielu pieredzi un darbu.

Vairāk saistītu