Vāveru tirdzniecība

Pārdod / Vāveres / Grauzēji un truši / Dzīvnieki

tirdzniecība ar bināro opciju pārskatiem naudas pelnīšana internetā ir droša lieta

Gada dzīvnieks — parastā vāvere Sīvā konkurencē uzvarēja parastā vāvere  Sciurus vulgariskas ir vienīgā Latvijas savvaļā sastopamā vāveru suga.

Dabas muzejā atklāts gada dzīvnieka informācijas stends un pirmais parastajai vāverei veltītais pasākums — ģimenes diena — notiks jau Gada dzīvnieks ir viena no iemīļotākajām Dabas muzeja aktivitātēm, un kopš akcijas vāveru tirdzniecība Aptaujā internetā un muzejā tika saņemti vairāk nekā balsojumi, un īpaši sīva konkurence izvērtās starp brūnkrūtaino ezi un parasto vāveri, attiecīgi un balsis.

Tam sekoja rudā lapsa balsisLatvijas lielākais dzīvnieks alnis balsis un sermulis balsis. Bet stabilā pēdējā vietā ar balsīm palika pelēkais zaķis.

  • Runa ir par šā gada dzīvnieku Latvijā — Rudo jeb Eirāzijas vāveri.
  • И тогда он понял, что долгий поиск завершен.

Vāvere ir neliels grauzējs, un raksturīga tās pazīme ir garā, kuplā aste un ausis ar matu pušķiem galos. Latvijā mītošo vāveru apmatojuma krāsa vasarā parasti ir sarkanbrūna, bet ziemā — pelēcīga.

Citi raksti šajā kategorijā:

Vāveres sastopamas skujkoku un jauktajos mežos, kā arī dārzos, parkos un kapsētās. Dzīvošanai ierīko midzeņus, kas var atrasties koku dobumos vai putnu būros.

Ja dobumi nav pieejami, vāveres veido bumbveida midzeņus no koku zariņiem, ķērpjiem un sausām lapām.

vāvere. 20.10.2016

Tās pārtiek galvenokārt no egļu un priežu sēklām, ziemā — arī no koku pumpuriem. Par vāveres klātbūtni teritorijā liecina raksturīgie pēdu nospiedumi, kā arī barošanās pazīmes — čiekuru zvīņu un seržu kaudzītes, kā arī sašķelti lazdu rieksti.

tirdzniecības iespēju rādītāji bonuss bez depozīta iespējām

Šogad arī īpaši aicinām reģistrēt novērotās vāveres un vāveru tirdzniecība darbības pēdas vietnē  www. Novērojumiem ar īpašu uzmanību un interesi visa gada garumā līdzi sekosim arī mēs, un katru mēnesi kāds no novērojumiem tiks īpaši izcelts muzeja sociālo tīklu kontos. Vairāk informācijas par gada dzīvnieku un pasākumiem mājas lapā  www.

vietnes, kur jūs patiešām un ātri varat nopelnīt Bitcoin investīciju riski

Patīk šis raksts?

Vairāk saistītu