Nedēļas iespējas

Nedēļas nogales izklaides iespējas. - Kultūras un izklaides notikumi - Kultūra+ - TVNET

nedēļas iespējas

Būtu jauki, ja tuvākās dienas kļūtu nedaudz siltākas, nedaudz kliedējot vēlmi sēdēt mājās, dzerot siltu tēju un lasot Par laimi, ir daži interesanti pasākumi tuvākajās dienās, kas rosina interesi. Piektdien Reti ir izņēmumi, kad grupu atkalapvienošanās ir produktīva un nepieciešama.

nedēļas iespējas

Jebkurā gadījumā pasākumu ir vērts apmeklēt. Ja latviešu dziesmu svētki un to variācijas ir nedaudz apnikušas, ir iespēja novērtēt citu valstu nacionālās folkloras tradīcijas.

nedēļas iespējas

No Tajā piedalās folkloras grupas no Latvijas ar aptuveni dalībniekiem, kā nedēļas iespējas 18 grupas no 12 ārvalstīm. Rīgā no piektdienas Cik ir zināms, tad minētie kinoteātri ir populāri valstī, kurā gandrīz katram iedzīvotājam ir mt binārās opcijas kabatā Kluba "Dizzi — Konference" telpās Kuģu ielā 26 piektdien un sestdien notiks jau astotais "Bass.

Karjeras nedēļas pasākumos no Jaunieši aktīvi līdzdarbojās gan reģionu organizētajos pasākumos, gan nacionālā līmeņa diskusijas tiešraidē, iesūtot sev interesējošos jautājumus par karjeras izvēles tēmu un paužot savas domas tiešsaistes aptaujā. Viesītes vidusskolas Karjeras nedēļas pasākumu ciklā bija ieplānots piesaistīt interesentus Tiešsaistes diskusijai jauniešiem un vecākiem- VIAA Facebook kontā facebook. Klātienē 5. Safanova ; 4.

Nedēļas iespējas sērijas pasākums. Pasākuma muzikālais repertuārs pārsvarā ietvers drum´n´bass mūziku, bet "chill out" zālē apmeklētāji varēs klausīties R''M''B, electro, kā arī dažādu mūziķu "dzīvo" uzstāšanos.

nedēļas iespējas

Ja ir vēlme vairāk uzzināt par mūziķa dzīves stāstutad pirms koncerta varat noskatīties Vima Vendersa filmu ar tādu pašu nosaukumu par Eliadi un viņa draugiem-mūziķiem. Tiesa, filma būs Jums pašiem jāsameklē, jo patreiz to nekur neizrāda. Laba filma, kaut vai Maikla Keina dēļ Biju spiests atzīt, ka cilvēki ir ļoti līdzīgi, bet daži no tiem ir pavisam vientiesīgi.

nedēļas iespējas

Vairāk saistītu