Opciju ziņojumi

Knowledge Content

Sinhronizācija neizdodas, vai e-pasta opciju ziņojumi netiek saņemti lietotnē E-pasts Problēma Lietotājs izmanto lietotni E-pasts, lai pieteiktos e-pasta kontā piemēram, Outlook kontābet nevar sinhronizēt e-pasta ziņojumus, kontaktus vai kalendārus un arī nevar saņemt e-pasta ziņojumus, kad tiek lietoti mobilie dati.

Mazāk Piezīme. Šī lapa ir tulkota automatizēti, un tajā var būt gramatiskas kļūdas un neprecizitātes. Mūsu nolūks ir šo saturu padarīt jums noderīgu. Vai lapas lejasdaļā varat mums pavēstīt, vai informācija jums noderēja? Ērtai atsaucei šeit ir šis raksts angļu valodā.

Šī problēma atkārtojas pēc iziešanas no konta un pieteikšanās tajā. Risinājums Ja e-pasta kontā nevar sinhronizēt e-pasta ziņojumus, veiciet tālāk norādītās darbības.

opciju ziņojumi

Ja datorā e-pasta ziņojumu sinhronizācijai un saņemšanai izmantojat attiecīgu e-pasta lietotni, rīkojieties šādi. Ja datorā e-pasta ziņojumu sinhronizācijai un saņemšanai neizmantojat attiecīgu e-pasta lietotni, rīkojieties šādi. Atveriet lietotni Tālr.

opciju ziņojumi

Ja iespējosiet opciju Enerģijas taupīšanas režīms, tiks atspējota opcija Automātiski sinhronizēt datus. Atveriet lietotni Iestatījumi, pieskarieties opcijai Konti vai Lietotāji un konti, pieskarieties opcijai un atlasiet opciju Automātiski sinhronizēt datus.

opciju ziņojumi

Pārbaudiet, vai ir pieejamas opcijas Korporatīvs vai E-pasts. Ja nav, pieskarieties opcijai Pievienot kontu.

Ja tālrunī nevar saņemt e-pasta ziņojumus, kad tiek izmantoti mobilie dati, bet tas darbojas pareizi, kad ir izveidots savienojums ar Wi-Fi tīklu, veiciet tālāk norādītās darbības. Varat arī pieskarties opcijai Mobilie dati vai Datu patēriņš, pieskarties opcijai Tīklā izmantotas lietotnes vai Tīkla piekļuve, pieskarties opcijai Sistēmas lietotnes un ieslēgt opcijas Exchange service slēdzi.

opciju ziņojumi

Vairāk saistītu