Variants direktoram,

Portāla

Autori: Paula Dēvica Latvijas Radio korespondente Latvijas lielajās skolās pilnībā uzsākt mācības klātienē no septembra, visticamāk, nevarēs, atzīst lielo skolu direktori.

Универсальный дополнительный брелок для автосигнализаций UCAR v2

Lai arī lēmumi vēl nav pieņemti un skolas gaida pašvaldību vadlīnijas, pirmās idejas variants direktoram mācību procesa organizēšanu jau ir. Varianti ir dažādi. Tomēr visus vieno fakts, ka daļēji būs jāmācās attālināti.

kā nopelnīt naudu internetā par ieguldījumiem aiziet, lai nopelnītu naudu

Latvijas lielajās skolās tas, visticamāk, nebūs iespējams. Rīgas Valsts 2. Viens no tiem vairāk atbilst ministrijas piedāvātajam B variantam — daļējas mācības klātienē ar dažādiem starpbrīžu laikiem.

kas ir bināro opciju tirdzniecības video kā piesaistīt naudu, neieguldot internetā

Otru nedēļu viņi mainās. Es zinu, ka ir ļoti daudz tehnoloģisku jautājumu, kuri šodien nav atrisināti. Un tad gan tiem skolēniem mēs varam nodrošināt distancēšanos. Arī ar sēdēšanu telpā viss būtu kārtībā.

Jelgavas skolu direktoru viedokļi par skolu tīkla attīstību

No otras puses, katrs baudītu klātieni. Tur skolotājiem ir sarežģītāk saprast, kā viņi organizēs atgriezenisko saiti.

ir binārā opcijas likumīgas kā jūs varat padarīt 50 ātri

Bet tad izpaliek tas, kā ļoti trūka pavasarī — pilnīga klātiene," skaidroja Rīgas Valsts 2. Pēc iespējas skolas personāls vēlas stundas aizvadīt klātienē.

Mamma nožņaudz savu zīdainīti. Vai Latvijas skolas, skolotāji, skolēni un vecāki tam ir gatavi? Kā tas varētu notikt pavisam praktiski?

Tomēr ne par katru cenu, atzina direktors. Starp citu, trešdien variants direktoram atklāja bezkontakta ķermeņa temperatūras mērīšanas sensorus.

top binārās iespējas iesācējiem darbs internetā bez ieguldījumiem ar labu atalgojumu

Tie norāda, ja skolēna temperatūra ir virs 37,5. Tad jādodas pie medmāsas. Savukārt Rīgas Mēs dalīsim klases sīkāk. Uz pusēm, droši vien. Lai to izdarītu, mums būs jādomā par maiņām. Telpas neatļauj vienkārši izretošanos.

Skolas direktors paveic ministrijas darbu - izstrādā skolotāju algu modeli

Un, droši vien, stundu saraksts vairs nebūs tāds, kāds tas bija līdz šim," sacīja Sviklis. Patlaban nav zināms, vai maiņa varētu notikt dienas ietvaros vai līdzīgi kā Rīgas Valsts 2. Arī tas paredz daļēju mācīšanos attālināti. Latvijas Radio sazinājās arī ar Daugavpils Valsts ģimnāziju.

Uzņemšanas kārtība uz 7. un 10.klasi

Tā gan ir salīdzinoši mazāka skola — tajā mācās ap skolēniem. Ģimnāzijas direktore Oksana Petaško atzina, ka attālināti varētu mācīties tos priekšmetus, kuru pasniedzēji ir riska grupā. Varētu noorganizēt, ka katra skolēnu plūsma ir savā stāvā — atsevišķi.

ieņēmumi, izmantojot Bitcoin pārskatus kā nopelnīt naudu par btcon bitcoin

Šobrīd jārisina jautājums par to, kā ēdināšanu nodrošināt, jo tas aizņem laiku un mēs nevaram vienai klasei pusdienas pasniegt desmitos no rīta, bet otrai divos pēcpusdienā," norādīja Petaško. Skolu direktori uzskata, ka Izglītības un zinātnes ministrijas noteikumi un ieteikumi mācību procesa organizēšanai varēja būt konkrētāki.

Skolas gaida arī variants direktoram no pašvaldībām, tās varētu saņemt nākamnedēļ.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus

Attālināto mācību nodrošināšanai ar Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstu tika izveidots izglītojoša televīzija  "Tava klase". Jau pēc mācību gada beigām situācija ar Covid izplatīšanos Latvijā uzlabojās un virkne ierobežojumu tika  mīkstināti.

Vīruss joprojām cirkulē, un pret to nav nedz zāļu, nedz vakcīnas. Arvien ir spēkā atsevišķi ierobežojumi Covid izplatības mazināšanai. Pašlaik Izglītības un zinātnes ministrija gatavojas tam, ka rudenī mācības skolās būs klātienē.

Pašvaldībām pašām būs jālemjkādā epidemioloģiskā situācijā pārtraukt mācīšanos klātienē. Ministrija izstrādājusi trīs scenārijus skolu darbam Covid laikā.

opcijas nav binārā mācīšanās labi apmaksāts darbs bez ieguldījumiem internetā

Vairāk saistītu